Упаковка Frustration-Free

Спеціальний вид упаковки Frustration-Free Packaging надійно захищає Вашу покупку при транспортуванні.

 

Так виглядає Frustration-Free Packaging в порівнянні з традиційною упаковкою.

 

Спочатку сама схема упаковки Frustration-Free Packaging була впроваджена американським інтернет-гігантом Amazon, як спосіб безпечного транспортування тендітних або високотехнологічних товарів (іграшки інтерактивні і з дрібними деталями, на батарейках і т.п).  Основним матеріалом способу упаковки Frustration-Free є звичайний картон, однак всі форми, ущільнювачі і отвори створені фабрично спеціально під транспортується товар / іграшку.  Товари в упаковці Frustration-Free не розбиваються, не деформуються і, що важливо легко витягуються з коробки.  Більш того, такий картон є екологічно чистим продуктом, тому що  створений з натуральних компонентів і зовсім не використовує в своєму виробництві барвників.

 

Які ще переваги Frustration-Free Packaging?

 Крім того, що ми вже згадали екологічність і безпеку транспортування, у Frustration-Free упаковки є ще ряд переваг.  Ця спеціальна упаковка ще й заощадить Ваші гроші - адже Вам по суті не потрібно оплачувати яскраву упаковку товару, а значить у продажу іграшка буде дешевше середньоринкової ціни.


 Ще Плюси?  Легко!

 - Сьогодні модна тенденція в усьому світі - відмова від використання пластика, як такого.  І саме в Frustration-Free упаковці це втілено в життя - пластик тут не використовується, а значить таку упаковку легко переробити і вона не буде забруднять планету!  Адже зовнішній вигляд іграшки та її якості ніяк не зміняться від способу упаковки і транспортування Frustration-Free.

 - Простота розпакування!  Багато хто з нас стикався з проблемою відкриття рітейлової (або традиційної) упаковки - витягти звідти іграшку, часом, займає 15-20 хвилин у дорослої людини!  А якщо ще врахувати той факт, що для обміну або повернення товару необхідно зберегти роздрібну упаковку, то труднощів тут просто не уникнути.  А розпакувати упаковку Frustration-Free легко, просто і займе у Вас до 2 хвилин! 


        

- Крім більш проблематичною утилізації яскравої упаковки неправильної форми з купою пластику, упаковка Frustration-Free легко складається і утилізується.  Або дуже навіть може стати в нагоді в господарстві!


 - Боятися таких упаковок не потрібно - адже виробники іграшок зі світовими іменами вже підтримали і щосили користуються цим методом упаковки - це Mattel, Hasbro, Disney і багато інших.  А це означає, що на такій коробці Ви знайдете штрих-код і фірмові реквізити компанії.


 Само собою, в традиційних магазинах іграшок Ви не знайдете товарів в Frustration-Free упаковці, адже з точки зору маркетингу така упаковка не дає можливості розглянути іграшку належним чином в магазині, а значить не є демонстраційної.


 Ще кілька фото з логістичного центру Amazon, де схема упаковки Frustration-Free втілюється в життя:

    

У нашому інтернет-магазині "MELKIY" Ви знайдете іграшки в упаковці Frustration-Free, які привезені з США, де і були упаковані в фабричних умовах!